KOLOSĀLE kampaņas aplikācija

Kampaņas "Kolosāle" aplikācijas izstrāde deva labu iespēju likt lietā uzkrātās teorētiskās zināšanas par iBeacon tehnoloģiju un praksē radīt pirmo aplikāciju Latvijā, kur iBeacon izmantots reklāmas aktivitātēs tik plašā mērogā - kampaņa norisinājās vairākos Rīgas lielākajos tirdzniecības centros. Projekta ietvaros veicām plašus testus, salīdzinot dažādu ražotāju piegādātos iBeacon raidītājus un konfigurācijas īpatnības, praksē izpētījām pašas iBeacon tehnoloģijas īpatnības, kā arī apzinājām lietotāju paradumus un sabiedrības gatavību šāda tipa tehnoloģiskām inovācijām.

Rezultātā radījām spēli, kur spēles dalībniekam ir jāatrod vairāki kontrolpunkti - katru kontrolpunktā novietos iBeacon raidītājs ar noteiktu darbības radiusu. Dalībniekam pietuvojoties raidītājam, aplikācija veic automātisku atzīmēšanos kontrolpunktā un nosūta lietotājam paziņojumu ar norādēm par nākamo punktu. Atrodot visus kontrolpunktus, spēles dalībnieks iegūst unikālu kodu, ko var apmainīt pret balvu.

Aplikācija veidota tā, lai to būtu vienkārši adaptēt dažādām kampaņām - ar iespēju attālināti caur satura vadības sistēmu definēt kampaņu mainīgo informāciju.

citi mūsu projekti