Varam lepoties ar plašāko mobilo aplikāciju izstrādes pieredzi Latvijā. 12 darbības gadu laikā esam veiksmīgi ieviesuši jau vairāk kā 200 mobilās aplikācijas.

IT tirgū darbojamies jau 12 gadu, kuru laikā esam guvuši iespēju strādāt gan ar maziem web lapu projektiem, gan apjomīgiem IT risinājumiem un sistēmu integrācijām.

Aplikāciju izstrādi uzsākām 2008.gadā, izveidojot vairākas Symbian aplikācijas zīmolam Zelta Zivtiņa. Bijām mobilo risinājumu pionieri Latvijas reklāmvidē – šie Zelta Zivtiņas risinājumi bija pirmais gadījums, kad latviešu zīmols komunikācijā izmanto mobilo aplikāciju. Dažus gadus vēlāk izstrādājām arī pirmo zīmola aplikāciju iPhone un Android tālruņiem – LMT Līgo Līgo, ar kuru 160 valstu konkurencē ieguvām prestižo World summit Award Mobile 2010 balvu, dažus gadus vēlāk šos panākumus atkārtojām arī ar aplikācijām Futbols un Pieci. Gadu gaitā esam nostiprinājuši specializāciju mobilo aplikāciju izstrādē, paplašinot darbību arī specializētu biznesa risinājumu virzienā, kā piemēram, Pārtikas un Veterinārā dienesta inspektoru aplikācija. Mūsu portfolio šobrīd veido jau vairāk kā 200 dažādu mobilo aplikāciju, kas guvušas gan vietēja, gan starptautiska mēroga panākumus. Droši varam teikt, ka tā ir plašākā mobilo aplikāciju izstrādes pieredze Latvijā.

CUBE veido trīs savstarpēji cieši saistītas struktūrvienības - CUBE Aģentūra, CUBE Systems un CUBE Mobile ar dažāda tipa specializācijām. Tas dod mums iespēju realizēt visdažādāko tipu projektus un sasniegt mūsu klientu mērķus pēc iespējas efektīvākā veidā. Esam izveidojuši komandu no 70 augsti kvalificētiem nozares profesionāļiem.

2 tehniskie direktori, 19 programmētāji, 2 lietojamības arhitekti, 2 radošie direktori, 3 grafiskie dizaineri, 1 multimediju dizaineris, 8 projektu vadītāji, 1 testētājs, 8 administrācijas darbinieki

Mūsdienās, vairāk kā jebkad agrāk, IT produkti tiek vērtēti pēc to lietošanas ērtuma. Mūsu lietojamības un dizaina komandas strādā balstoties uz empīriskām atziņām un nesavtīgi koncentrējoties uz lietotāju vajadzībām. Mēs nedizainējam lapas, bet lietotāju plūsmas. Mūsu mērķis ir skaidrība un ātrums.

Mūsu tehniskais departaments vienmēr koncentrējas uz efektīvu un ilgtspējīgu tehnisko risinājumu izvēli. Mūs neierobežo specializācija kādā no tehnoloģijām - vienmēr meklējam vispiemērotāko risinājumu katram uzdevumam. Mēs regulāri papildinām savas zināšanas, kā arī izmantojam ESF fondu atbalstu. Izmantojot plašu rīku klāstu, mēs spējam piegādāt ātrumu un efektivitāti.

mūsu vadības komanda

 • Miks Miķelsons

  Tehniskais direktors

  Pie sava pirmā IT projekta - vārdu ģeneratora ģimenes kucēnam, Miks strādāja jau 10 gadu vecumā. Šodien viņš ir viens no CUBE grupas dibinātājiem un tehniskais vadītājs sarežģītākajos projektos.

 • Mārtiņš Dambis

  CUBE Mobile vadītājs

  Kopā ar CUBE kopš dibināšanas dienas - sniedzis neatsveramu ieguldījumu uzņēmuma attīstībā. Viens no atzītākajiem mobilo risinājumu ekspertiem Latvijā ar publikācijām medijos, dalību konferencēs un žūrijās.

 • Mārcis Miķelsons-Germs

  Dizaina nodaļas vadītājs

  Viens no CUBE grupas dibinātājiem ar pieredzi lielākajos un svarīgākajos CUBE projektos. Ieguvis pieredzi un izpratni par dažādām biznesa nozarēm un saprot kā pārdomāts dizains var palīdzēt uzņēmumu attīstībai.

 • WORLD SUMMIT AWARD MOBILE

  WORLD SUMMIT AWARD MOBILE

  2014

  WSA Mobile 2014 finālists kategorijā m-Government ar aplikāciju Futbols

 • Radošās izcilības festivāls ADWARDS

  Radošās izcilības festivāls ADWARDS

  2014

  Otrās pakāpes apbalvojums par Pieci.lv mobilo aplikāciju

 • Radošās izcilības festivāls ADWARDS

  Radošās izcilības festivāls ADWARDS

  2014

  Finālista diploms par Pieci.lv web dizainu

 • WORLD SUMMIT AWARD MOBILE

  WORLD SUMMIT AWARD MOBILE

  2014

  WSA Mobile 2014 finālists kategorijā m-News & Media ar aplikāciju Pieci.lv

 • WORLD SUMMIT AWARD MOBILE

  WORLD SUMMIT AWARD MOBILE

  2010

  WSA Mobile 2010 globālais finālists kategorijā m-Culture&Tourism ar mobilo aplikāciju Līgo Līgo