Pieci.lv aplikācija

PIECI ir Latvijas Radio paspārnē radīts jauna tipa sabiedriskais medijs Latvijā - multimediāls radio, kas primāri koncentrējas uz digitāliem medijiem un satura formu - PIECI pieejams viedtālruņos, planšetdatoros, datoros un citās ierīcēs. Aplikācija piedāvā dažādus tematiskos kanālus, dod iespēju iesaistīties radio satura veidošanā, atzīmēt mīļākās dziesmas, kā arī paziņot par tām saviem sekotājiem sociālajos tīklos, un citas iespējas ,un personalizētu saturu.

Radio komandai risinājums dod iespēju iesaistīties dialogā ar klausītājiem, iesaistot klausītājus konkursos un aptaujās, kā arī uzzināt vairāk par klausītāju gaumi un radio lietošanas paradumiem, lai balstoties uz secinājumiem, veidotu veiksmīgāku ētera programmu un mūzikas izvēli.

 

APBALVOJUMI

APLIKĀCIJAS IZSTRĀDES PROCESS

Projekta ietvaros nodrošinājām pilnu izstrādes pakalpojumu ciklu - aplikācijas specifikācijas sagatavošanu, vizuālā dizaina izstrādi, iOS un Android aplikāciju programmēšanu, satura vadības sistēmas izstrādi attālinātai aplikācijas satura pārvaldīšanai, publicēšanu iTunes un Google Play portālos un mobilo aplikāciju uzturēšanu pēc publicēšanas, kā arī vietnes www.pieci.lv izstrādi.

Uzzini vairāk par mobilo aplikāciju izstrādes pakalpojumiem.

citi mūsu projekti