Galactico mobilā aplikācija

Galactico ir viens no mūsu pirmajiem klientiem, ar kuru sadarbību uzsākām izstrādājot zīmola mājaslapu un tās mobilo versiju, laika gaitā paplašinot sadarbību arī pie dažādu mobilo aplikāciju izstrādes.

Galactico viena no ievērojamākajām priekšrocībām pār jekburu citu lojalitātes programmu Latvijā ir daudzie piedāvājumi, kas Galactico dalībniekiem pieejami piecos sabiedrībā plaši iecienītos tirdzniecības centros - Alfa, Origo, Mols, Galerija Centrs, Dole. Izstrādājot jauno aplikāciju sev kā galveno uzdevumo izvirzījām to, lai piedāvājumi būtu ērti atrodami, apskatāmi un lietojami. Papildus daudzajiem veikalu piedāvājumiem, aplikācijā ieviesti arī īpaši kuponi, kas pieejamai tikai aplikācijā reģistrētajiem lietotājiem.

Aplikācija ietver arī iBeacon funkcionalitāti, kas ar bluetooth palīdzību ļauj attēlot klientiem īpašus piedāvājumus, atrodoties tirdzniecības centrā noteiktās vietās. Citiem vārdiem - vieds mārketinga instruments, kas ļauj uzrunāt cilvēkus pareizajā vietā un laikā.

Galactico mobilā aplikācija ietver arī veikalu meklētāju, uzziņas par Galactico tirdzniecības centriem un servisiem, iespēju pārbaudīt dāvanu kartes atlikumu, uzzināt uzkrātos lojalitātes punktus un darījumu pārskatu, un citu klientiem noderīgu informāciju.

MŪSU PAVEIKTAIS

Projekta ietvaros veicām aplikācijas tehniskās specifikācijas un webservisu dokumentācijas izstrādi, vizuālā dizaina izstrādi, iOS un Android aplikāciju programmēšanu un testēšanu (t.sk. testēšanas dokumentācija), integrēšanu ar klienta serverpuses sistēmu, aplikāciju publicēšanu iTunes un Google Play portālos un mobilo aplikāciju uzturēšanu pēc publicēšanas. 

Uzzini vairāk par mobilo aplikāciju izstrādes pakalpojumiem.

citi mūsu projekti