Futbols valsts pārvaldē

Futbols ir Valsts Kancelejas organizēta kampaņa ar mērķi iesaistīt sabiedrību valsts sektora pakalpojumu kvalitātes novērtēšanā un iegūt ieteikumus darba uzlabošanā. Novērtēšana iespējama mobilajās aplikācijās iPhone un Android viedtlālruņos vai responsīvā web lapā.

Aplikāciju veido plašs katalogs ar dažādām valsts pārvaldes institūcijām - to atrašanās vietu kartē, kontaktiem, meklēšanas iespēju. Iedzīvotājs, izvēloties institūciju, var aizpildīt nelielu anketu un novērtēt pārvaldes darba kvalitāti, kā arī sniegt ieteikumus darba uzlabošanā. Saņemtās atsaukmes tiek analizētas ar mērķi uzlabot institūciju darbu.

 

BALVAS UN ATZINĪBA

Projekts guvis plašu startptautisko atzinību dažādos konkursos un festivālos:

APLIKĀCIJAS IZSTRĀDES PROCESS

Projekts taps ciešā sadarbībā starp vairākiem radošās industrijas speciālistiem - koncepcijas autori ir Valsts Kancelejas komunikāciju nodaļa, zīmolu stratēģis Zigurds Zaķis, radošais direktors Voldemārs Dūdums, fotogrāfs Nils Vilnis un CUBE komanda. Projekta ietvaros nodrošinajām aplikācijas vizuālās identitātes izstrādi, iOS un Android aplikāciju programmēšanu, satura vadības sistēmas izstrādi attālinātai aplikācijas satura pārvaldīšanai un pieteikumu apstrādei, aplikāciju publicēšanu un mobilo aplikāciju uzturēšanu pēc publicēšanas, kā arī aplikācijas promo video un responsīvas web lapas izstrādi.

Uzzini vairāk par mobilo aplikāciju izstrādes pakalpojumiem.

citi mūsu projekti