ERGO veselības apdrošināšanas aplikācija

ERGO veselības apdrošināšanas mobilā aplikācija ir labs piemērs tam, kā mobils risinājums var būtiski atvieglot informācijas apmaiņu starp klientiem un uzņēmumiem. Aplikācija dod iespēju aizpildīt pieteikumu par kompensējamiem medicīnas izdevumiem.

Ierastā pieteikumu procedūra paredz pieteikuma veidlapas rakstisku aizpildīšanu un parkstīšanu, klāt pievienojot izdevumu apliecinošus dokumentus (čekus, kvītis, izziņas...). ERGO mobilā aplikācija šo procesu padara vienkāršāku - nepieciešams ievadīt tikai polises numuru un personas kodu, norādīt izdevumu summas un ar telefona kameru notofogrāfēt izdevumu čekus - visa pārējā informācija tiek ielasīta automātiski no ERGO klientu datubāzes. Klientu ērtībai aplikācija nodrošina iespēju saglabāt polises datus, lai atkārtotu pieteikumu gadījumā tie nebūtu atkāroti jāievada.

Aplikācija pieejama iOS, Android un Windwows Phone platformām gan Latvijas, gan Lietuvas klientiem - latviešu, lietuviešu, krievu un angļu valodās.

APLIKĀCIJAS IZSTRĀDES PROCESS

Projekta ietvaros nodrošinājām pilnu izstrādes pakalpojumu ciklu - aplikācijas specifikācijas sagatavošanu, vizuālā dizaina izstrādi, iOS, Android un Windows Phone aplikāciju programmēšanu, satura vadības sistēmas izstrādi attālinātai aplikācijas satura pārvaldīšanai, aplikāciju publicēšanu un mobilo aplikāciju uzturēšanu pēc publicēšanas, kā arī aplikācijas promo web lapas izstrādi

Uzzini vairāk par mobilo aplikāciju izstrādes pakalpojumiem.

citi mūsu projekti